Kerkohet UI/UX Designer Intermedium

Beaver Pro Digital
O nama

Beaver Pro Digital është e specializuar në dizajnin e përvojës së përdoruesit (UI) dhe dizajnin e përdoruesit (UX), me një përvojë mbi 9 vite. Ne kemi punuar me një spektrum të gjerë të klientëve dhe projekteve, duke krijuar produkte dhe shërbime të cilat ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme për përdoruesit. Për ne, dizajni UI/UX nuk është vetëm për të bërë një produkt të duket i bukur, por është për të siguruar një përvojë intuitive dhe të përshtatshme për përdoruesit. Ne fokusohemi në të kuptuarit e nevojave të përdoruesve, identifikimin e sfidave të tyre, dhe krijimin e zgjidhjeve të dizajnit që i përgjigjen atyre nevojave në mënyrë të efektshme. Përvoja jonë e gjatë dhe ekspertiza jonë e thellë na bën të jemi në gjendje të ofrojmë shërbime cilësore dhe të personalizuara për secilin klient. Ne përdorim njohuritë tona të gjerë për të krijuar produkte inovative dhe të përshtatshme për çdo platformë, duke siguruar që përdoruesit të kenë një përvojë të jashtëzakonshme në secilin hap të udhëtimit të tyre me produktin tonë.

Naziv pozicije * Kerkohet UI/UX Designer Intermedium
Kategorija Umjetnost/Dizajn
Vrsta posla Full Time
Opis posla

Kompania jonë Beaver Pro Digital po kërkon një UI/UX Designer Intermedium për të bashkëpunuar me ekipin tonë të talentuar në zhvillimin e produkteve të inovacionit. Pozicioni është i përshtatur për një profesionist me një nivel të mesëm të përvojës në fushën e dizajnit UI/UX dhe është i hapur për punë remote.

Kualifikimet:

- Përvojë pune minimale 3-5 vjeçare në dizajn UI/UX.
- Njohuri të thella të Adobe XD, Sketch, Figma, ose mjeteve të tjera të dizajnit.
- Aftësi të shkëlqyera analitike dhe zgjidhjen e problemeve.
- Përvojë e mëparshme në bashkëpunim me ekipin e zhvillimit është një avantazh.

Ne jemi të hapur për punë remote, duke u siguruar që të gjitha kushtet e nevojshme të komunikimit dhe bashkëpunimit janë të mbuluara.

Nëse keni pasion për dizajnin UI/UX dhe dëshironi të bashkëpunoni në një ambient kreativ dhe inovativ, ju lutemi dërgoni CV-n tuaj dhe portfolio-n tuaj në adresën beaverprodigital@gmail.com.

Për çdo pyetje ose informacion shtesë, mos hezitoni të na kontaktoni në adresen e email. Faleminderit për interesin tuaj!

Traženi uslovi

Detyrat dhe përgjegjësitë:

- Përpilimi i dizajneve të përdoruesit (UI) dhe eksperiencës së përdoruesit (UX) për aplikacione dhe produkte të tjera digjitale.
- Bashkëpunimi me ekipin e zhvillimit për të krijuar dhe implementuar dizajne inovative dhe të përdorueshme.
- Kuptimi i nevojave të përdoruesve dhe përshtatja e dizajnit për të përmbushur qëllimet e biznesit dhe përvojën e përdoruesit.
- Përdorimi i mjeteve dhe metodave të dizajnit për të zhvilluar interfaça intuitive dhe tërheqëse.

Ostalo (Opciono)

Paga duke filluar 1000 Eur